Jeśli potrzebujesz kaski na motor, koniecznie sprawdź https://hjc-kaski.pl/.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie ekspedycje – kask to obligatoryjny składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, ponieważ zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie wypadku.

Odpowiedni kask na motor, czyli który? / Porządny kask na motor / Jaki polecamy kask na motor? / Jaki powinien być kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, dlatego zdecyduj się na kask znanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najlepiej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku ofert dostępne są różne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym pojedyncze rodzaje kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motor to kaski integralne, których skorupa stworzona jest z pojedynczego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są więc mniej bezpieczne – dlatego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są w największym stopniu wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie dodatkowo posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to prestiżowa marka, doceniana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane kolosalnej liczbie eksperymentów – a jednocześnie mają przystępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym materiałom są niezwykle lekkie, a jednocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są także repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Nasze dane teleadresowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]