Jeśli potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących tworzenia spaceru Google, zajrzyj na http://bit.ly/32uDXWI

Wirtualne spacery Google to ciesząca się dużą popularnością forma przeglądania różnych lokalizacji. Bez trudu w ciągu kilku sekund możemy się tak przenieść m.in. na ulice Paryża czy do egzotycznego Maui na Hawajach, by na własne oczy zobaczyć rajskie plaże. Dzięki temu sposobowi mamy możliwość nie tylko turystycznie odwiedzać odległe zakątki świata, ale też przygotować spacer Google po naszym biurze czy hotelu i prezentować je potencjalnym klientom. Stworzenie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani ani drogie, ani trudne, natomiast wygląda ogromnie efektownie i jest efektywne biznesowo. Czym ogólnie są wirtualne spacery Google? Z jakiego powodu opłaca się je wykorzystywać do promocji?

Wirtualny spacer Google — jak to działa?

Spacer Google to opcja pozwalająca wirtualnie odwiedzać lokalizacje na całym świecie. Polega on na tym, że Google robi zdjęcia sferyczne (360 stopni) danego miejsca, a później scala je i udostępnia na Google Maps. Dzięki takim zdjęciom, po kliknięciu w daną lokalizację, jesteśmy w stanie rozejrzeć się na boki, w górę i w dół, jak również możemy samemu decydować, w jakim kierunku będziemy patrzeć. Daje to sposobność do dokładnego przyjrzenia się tej lokalizacji, prawie jakbyśmy tam rzeczywiście byli. Możemy również przechodzić kolejne metry i docierać do następnych miejsc — wciąż spoglądając w dowolnym kierunku i podziwiając otaczającą nas rzeczywistość.

Street View w Mapach Google – wykorzystaj go w działaniach marketingowych

Interesującą i coraz popularniejszą usługą jest przygotowanie wirtualnego spaceru 360 stopni po naszej firmie, restauracji czy hostelu. W odróżnieniu do Google Street View, to my znajdujemy fotografa, który po przybyciu na miejsce sporządza zdjęcia danej nieruchomości oraz scala je w wirtualny spacer. Koszt usługi to około kilkuset złotych (jest to zależne zazwyczaj od powierzchni nieruchomości) i trwa od jednej do kilku godzin. Sporządzony wirtualny spacer 3D możemy udostępnić w wizytówce firmy w Google Moja Firma obok standardowych zdjęć i umożliwić obecnym i potencjalnym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak jak przeglądają np. ciekawe miejsca w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru jest nieskomplikowane, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego udostępnienie w wizytówce, nie licząc rzecz jasna kosztu jego stworzenia, a spacer taki możemy również wstawić na naszą firmową stronę internetową.

Dlaczego warto stworzyć wirtualny spacer VR po firmie?

Spacer Google to fantastyczny sposób pozwalający na odwiedzenie danego miejsca przez potencjalnego klienta. Bez wątpienia powinno się wykonać taki spacer w naszej firmie w celach promocyjnych. Internauci, poznając nasz dom do wynajęcia, hostel czy restaurację uzyskają mnóstwo przydatnych informacji, które pomogą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszych usług. Zaczną nas także postrzegać jako profesjonalną markę. Spacer Google warto stworzyć nie tylko dla dla klientów, ale też i dla kandydatów do pracy – o ile rzecz jasna zależy nam na przyciągnięciu pracowników atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia. Osoby, które wcześniej poznają wirtualnie standardy danej firmy, chętniej zdecydują się na przysłanie podania o pracę. Spacer VR pomaga w pozycjonowaniu witryny oraz promowaniu naszego biznesu w Google Maps. Spacery VR działają na wszelkich urządzeniach, także tych mobilnych.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]