Potrzebujesz przygotować wirtualny spacer Google Maps? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na http://bit.ly/32Ffy0Y

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach jeden z kluczowych punktów promocji marki w internecie. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób zdobyć wielu klientów. Istnieje doskonała metoda, by pośród mnóstwa podobnych firm w naszej miejscowości zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i zdystansować konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się skuteczniejsza? Czy warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danym mieście. Od tej pory będziemy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników poszukujących konkretnych usług, marek bądź firm. Jakkolwiek sama widoczność w tym miejscu może nie wystarczyć, by prześcignąć konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba zrealizować kilka kolejnych działań, które pomogą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google umieszczenie estetycznych zdjęć, wszystkich aktualnych informacji, adresu www naszej strony internetowej oraz stosownej prezentacji firmy. Istnieje również inny świetny sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się z tłumu wielu marek, bowiem nadal niewiele podmiotów go używa. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący naszą nieruchomość bądź biuro. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy też odbywać na różnorodnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta jest prosta do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Wciąż jednak mało przedsiębiorstw postanawia ją użyć, pomimo tego, iż wirtualny spacer VR ma sporo atutów i jest skutecznym sposobem na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w naszej lokalizacji. Warto uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość obejrzenia naszej firmy, hotelu czy kliniki, szybciej dadzą się przekonać do korzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na opracowanie wirtualnego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]