Uzyskaj rzetelną pomoc profesjonalistów z biura rachunkowego Katowice na http://brabis.pl.

Dopilnowanie finansów w małych przedsiębiorstwach okazuje się zwykle źródłem sporych problemów. Mikroprzedsiębiorstwa rzadko są w stanie przyjąć specjalistyksięgowego na etat, zaś ich właściciele nie zawsze potrafią rzetelnie pokierować budżetem. Szczęśliwie wyjście z tej sytuacji będzie łatwiejsze niż mogłoby się to wydawać – należy jedynie postawić na skorzystanie z usług świadczonych przez biuro rachunkowe. Co konkretnie w ten sposób uzyskamy? Jak zyskać pewność tego, iż jakość usług okaże się satysfakcjonująca?

Mocne strony korzystania z doradztwa biura rachunkowego

Na usługi biura rachunkowego warto postawić przede wszystkim z uwagi na dobro finansów. Kiedy powierzymy finanse przedsiębiorstwa specjalistom, zyskamy pewność, że ewentualne kontrole fiskusa nie zakończą się wystawieniem kar. Usługi oferowane przez biuro rachunkowe to także oszczędność pracy i funduszy – nie trzeba troszczyć się o rachunkowość samodzielnie, ani przyjmować do pracy księgowego na stałe. Warto także nadmienić o wygodzie, jaką niosą ze sobą takie usługi. Współcześnie nie trzeba już regularnie jeździć osobiście do biura rachunkowego, jako że mnóstwo kwestii można koordynować z opiekunem naszego przedsiębiorstwa za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jak znaleźć biuro rachunkowe?

Poszukując biura rachunkowego nie rekomendujemy kierować się jedynie jego cenami – nadzwyczaj niskie koszty obsługi często oznaczają jej niezadowalającą jakość. Przy wyborze biura rachunkowego największą wagę przyłóżmy do dowiedzenia się, czy jego eksperci mają właściwe certyfikaty, przykładowo certyfikat uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych, który wydawało Ministerstwo Finansów do 2014 r. albo certyfikat księgowego wystawiany przez Centrum Informacji Księgowej. Dobrze także, jeśli biuro rachunkowe poza doradztwem z zakresu księgowości, świadczy kompleksowe usługi kadrowe, m.in. przygotowanie umów o pracę, zlecenie oraz dzieło, prowadzenie akt osobowych pracowników czy wyliczanie składek ZUS.

Nasze dane teleadresowe:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]