Tu znajdziesz szczegółowe informacje w temacie sklepu WooCommerce.

Masz firmę i pragniesz poszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę na WordPressie, jak również jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną www i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest świetnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – błyskawiczna personalizacja sklepu

Z uwagi na to, jak szeroką popularnością cieszą się witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, iż w mgnieniu oka opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, posiada niemało atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można w mgnieniu oka spersonalizować z użyciem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod popularne wyszukiwarki, co sprawia, iż jest większa szansa na zdobycie wyższych pozycji w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu nabywców. Za sprawą instalacji odpowiednich wtyczek podnosi się także ergonomia sklepu. W paru krokach można w nim założyć płatności on-line i zaoferować użytkownikom wykonanie przelewów za zamówienie np. za pośrednictwem Transferuj.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce pozwala także na analizędanych sprzedaży (generowanie różnego rodzaju statystyk) i podpięcie z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce powierz specjalistom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zostawić ekspertom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale również zatroszczą się o właściwą semantykę kodu sklepu, użycie tylko przetestowanych, niezbędnych wtyczek oraz jego ochronę przed atakami hakerskimi. W obrębie sklepu WooCommerce spece zbudują też blog, na którym szybko można przekazywać odbiorcom informacje o nowych produktach oraz akcjach promocyjnych lub publikować opinie i różne porady odnośnie oferowanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]