Chcesz zlecić organizację przyjęć okolicznościowych? Zajrzyj tutaj.

Gdy ktoś myśli o przygotowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zwykle naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z obiadem weselnym. Tymczasem ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się dziesiątki bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to także imprezy z okazji 18-tych urodzin, komunie czy ceremonie chrztu. Jeśli lista gości jest długa, przeważnie nie damy rady zorganizować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie pasującego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zagwarantuj gościom zabawy odpowiednie warunki

Każdy typ imprezy wiąże się z różnymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak m.in. przyjęcie imieninowe czy osiemnastka, w której uczestniczyć będą w większości osoby dorosłe, zaproszonym trzeba zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie spożyją w spokoju posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast zabawy, w których sporą część uczestników będą stanowić kilkulatki, a więc ceremonie chrztu bądź komunie, poleca się wyprawić w lokalu, który oprócz wydzierżawienia sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się zbyt szybko zabawą i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Przekąski oferowane zaproszonym również trzeba dopasować do typu imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie najlepiej więc sięgnąć po pomoc firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o dobre dania, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Przyjęcia okolicznościowe w okolicy Krakowa

Zamówienie lokalu na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, jest stosunkowo proste, jednak rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dekad w iście dworskiej atmosferze odbywają się tu komunie, chrzciny oraz – oczywiście – wesela, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których wygodnie można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. A jeśli przyjęcie ma być zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści mniej więcej trzystu gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów oferuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia i dekoracji stolików, poprzez przyrządzenia posiłków, aż po wykwalifikowaną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]