Tu uzyskasz więcej informacji o Kraków architekt.

Pracownia architektoniczna świadczy obszerne spektrum usług – realizuje marzenia klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w komfortowym i ustawnym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt wykonuje całościowy projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie kontroluje rozwój prac, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odnowę domu lub występuje z propozycją aranżacji już egzystujących rezydencji.

W czym pomoże Ci rzetelne biuro projektowe?

Interesują Cię oryginalne, niespotykane projekty budowlane? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się na tle innych budynków w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie nowoczesny, a równolegle po prostu komfortowy? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów dostępne są zarówno te uwzględniające najświeższe trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

W naszym portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i wnętrz mieszkań czy domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi pensjonaty, obiekty rekreacyjne, biura czy żłobki. Układ przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb klienta oraz specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro architektoniczne może też rozplanować funkcjonalne i pojemne garderoby, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]