Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz szybko dotrzeć na terminal, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które zapewnia strzeżony parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – wygoda i komfort

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około 20 kilometrów, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najbardziej komfortowy jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Rozwiązaniem jest parking strzeżony znajdujący się w okolicach lotniska – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – bezprzewodowy internet i łazienki

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zostawić na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowych wojażach w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić wygodnie podczas rezerwacji online lub bezpośrednio po przyjeździe.