Więcej w temacie lotnisko Balice parking na pandaparking.pl.

Wygoda, szybkość oraz sposobność trafienia także w bardzo oddalone miasta naszego globu – to najważniejsze atuty podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu transport zdobył niebywałą popularność. Podróż, której częścią jest lot, wiąże się aczkolwiek z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest z całą pewnością konieczność dojechania do portu lotniczego – a multum osób w tym celu musi przecież przebyć setki kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne problemy połączone z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Parking w Krakowie – odpoczywaj bez trosk, twój samochód jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód przygotować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą rzecz jasna martwić się o swój samochód, ponieważ parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji na jego stronie www, w związku z tym nie musimy martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest niesłychanie istotne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja wsparcia obsługi

Decydując się na ofertę parkingu strzeżonego w okolicy portu lotniczego możemy liczyć także na kilka ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest oczywiście możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Co więcej, podróżni mogą uzyskać wsparcie załogi parkingu w wielu sytuacjach, jak np. spadek ciśnienia w oponach albo rozładowany akumulator.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]