Na www.pong-malopolska.pl zlecisz sprzątanie grobów Kraków.

Oblicze pomników zmarłych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie mieszkamy. Szczególne trudności zaczynają się zaś, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby muszą zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Popularność opieki nad grobami – czemu tak popularna?

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm nietrudno znaleźć także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, czyli zakładanie siedzeń albo pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, które należy zapłacić specjalistom czuwającym nad nagrobkami naszych bliskich są bardzo różne. Zależne są zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli wybieramy jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem nawet 400 zł rocznie. Pamiętajmy, że koszty zależne są również od rozmiarów nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasze dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]