Tani parking Balice - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na pandaparking.pl

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, lecz to generuje problem: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Długoterminowy parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, , a pozostawione samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]