Organizacja komunii Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb.

Impreza komunijna jest dla dziecka identycznie wyczekiwanym wydarzeniem, co samo przyjęcie sakramentu. Trudno się tym dziwić, jako że to zazwyczaj pierwsza rzeczywiście duża zabawa dla rodziny, na której dziecko wie, że cała uwaga skoncentrowana jest wyłącznie na nim. Wobec tego rodzice chcą, aby ten dzień utrwalił się na lata w jego wspomnieniach.

Sala komunijna – wynajmij od razu jak zostanie ustalony termin wydarzenia

Już przed fazą rozsyłki zaproszeń na sakrament rodzice muszą określić czy poczęstują gości we własnym mieszkaniu czy nieodzowne będzie zarezerwowanie lokalu. Podejmowanie gości w mieszkaniu jest zwykle opcją wówczas, jeśli urządzamy uroczysty obiad tylko dla najbliższej kilkunastoosobowej rodziny, aczkolwiek to już rzadkie przypadki. Przyjęcia z okazji komunii przeistoczyły się w ostatnich czasach w duże wydarzenia rodzinne, na które przyjeżdża nawet do stu gości, w związku z tym na ogół organizowane są w salach weselnych bądź restauracjach. Jeżeli pragniemy zabukować najodpowiedniejszą salę, polecamy zacząć poszukiwania lokalu, jak tylko zostanie wyznaczony termin komunii. W okresie komunijnym istotnym problemem może stać się także znalezienie dobrej firmy cateringowej, toteż opłaca się wybrać taką salę na organizację imprezy, która współpracuje na stałe ze sprawdzonym dostawcą cateringu, wyspecjalizowanym w przygotowaniu dań na komunię. Ważne jest też to, by lokal na komunię zlokalizowany był tak, żeby dojazd wszystkich gości z kościoła był wygodny i błyskawiczny.

Organizacja przyjęcia komunijnego – a może komunijna sesja zdjęciowa pod gołym niebem?

Pomyśl o wynajęciu fotografa, który uwieczni na zawsze ten dzień – zarówno wydarzenia w kościele, jak następujący później obiad dla rodziny i przyjaciół. Tradycją są również aranżowane sesje zdjęciowe dziecka w szacie komunijnej oraz jego wspólne zdjęcia z rodziną i chrzestnymi. Sala na komunię powinna zatem oferować cudowne, estetyczne pomieszczenia. Kolejnym plusem będzie dostęp do ogrodu, w którym przy sprzyjającej pogodzie uda się wykonać sesję zdjęciową na świeżym powietrzu. Sposobność skorzystania z ogrodu to również atrakcja dla najmłodszych gości imprezy komunijnej – jeśli będzie ich spora grupa, zalecamy zastanowić się nad zatrudnieniem animatora, który urozmaici dzieciom czas przeróżnymi zabawami.
Naturalnie, uczestnicy przyjęcia komunijnego przyniosą podarki dla dziecka. Rodzice zazwyczaj zgadzają się na pełną dowolność z tym zakresie. Jednakże w zaproszeniu można poinformować, iż nie zgadzamy się na niektóre rodzaje upominków, przykładowo quada bądź zabawki z motywami militarnymi.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]