Sprawdź, komu zlecić pozycjonowanie Krakow

Powszechność internetu oraz komfort użycia go w celu znalezienia potrzebnych usług i towarów doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo chce aktualnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony www nie oznacza, iż potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest przecież obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Sporo niedużych firm, które świadczą usługi tylko na określonym obszarze czy też wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie albo w Lublinie, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla mniejszych podmiotów

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stacjonarnych używają najczęściej fraz lokalnych, to znaczy mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “sklep odzieżowy kraków”, “malarz kraków” lub “restauracja indyjska kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty docelowym klientom, rezydującym w konkretnym mieście. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych ma wszelkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że działania SEO zorientowane są na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, np. poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się projektowaniem stron www i pozycjonowaniem, optymalizacja od ponad dekady. W trakcie tych lat dogłębnie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom podnieść widoczność ich stron www i tym sposobem zdobyć nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, jak również uzupełnienie treści. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a klient może przeglądać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]