Produkcja filmów Kraków - tu znajdziesz pełną ofertę.

Jeden obraz jest wart więcej niż tysiące słów – to popularne wszystkim powiedzonko. Sprawdza się ono również w reklamie, która od lat stosuje wizualne środki przekazu. Na początku były to tylko statyczne obrazy, aczkolwiek wraz z postępem techniki i popularyzacją kina, a następnie internetu oraz telewizji, z czasem zastąpiły je filmy. Dziś klipy stanowią jeden filarów wszystkich kampanii – bez względu na to, czy idzie o budowanie wizerunki marki, akcje społeczne czy też reklamę nowego produktu. Tak szerokie przeznaczenie filmów promocyjnych umożliwia w głównej mierze różnorodność ich odmian, między którymi łatwo można znaleźć tę, która do danej strategii reklamowej będzie pasować najlepiej.

Produkcja filmów – jak firmy i instytucje publiczne stosują je do promocji?

Spoty reklamowe są najpopularniejszym rodzajem produkcji filmowych, niezastąpionym w trakcie promocji firmy. Doskonale znamy je z ekranów telewizorów, ale w ostatnim czasie istotnym sposobem ich prezentowania jest także internet – niejednokrotnie natrafiamy na nie na portalach informacyjnych bądź YouTube, na dodatek powszechną praktyką jest wyświetlanie ich w środkach komunikacji miejskiej. Wypada powiedzieć kilka słów również o firmach korporacyjnych, które są ważnym elementem planu kreowania korzystnego wizerunku firmy w oczach przyszłych i pracowników. Istotnym gatunkiem są poza tym filmy promocyjne. Ich opracowanie zamawiają nie tylko firmy, ale także inne podmioty – m.in. te zajmujące się reklamą fundacji, organizacji pożytku publicznego i regionów lub miast. To narzędzie nadające się wspaniale do ukazania uroków danego miejsca, przebiegu różnego rodzaju inwestycji (np. budowy obiektów przemysłowych czy autostrad) bądź szczegółów działalności mającej za zadanie pomoc potrzebującym. Podobnym typem są filmy eventowe, stanowiące rodzaj sprawozdania z wielorakich wydarzeń.

Realizację filmów eventowych zleć kompetentnemu studiu

Żeby reklama oparta o filmy promocyjne dała planowane wyniki, powinny one wyróżniać się najwyższą jakością. Dlatego produkcję filmów warto powierzyć wypróbowanej, profesjonalnej ekipie. O randze usług oferowanych przez dane studio niemało powie nam galeria jego ukończonych prac. Równie istotne jest także to, jakiego sprzętu ono używa. Idzie między innymi o drony pozwalające na sfilmowanie fascynujących ujęć z lotu ptaka, właściwie obligatoryjnych we współczesnych filmach korporacyjnych i promocyjnych.

Grube Oko

Mob.: +48 502 441 724
E-mail: [email protected]