Tworzenie stron www Kraków - więcej o ofercie na seo4.net/tworzenie-stron-www/

Funkcjonalność witryn www bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc strony internetowe należy nie tylko opierać się na walorach estetycznych, ale też doświadczeniu użytkowników – jeśli poruszanie się po serwisie będzie dla nich źródłem trudności, szybko wejdą na drugą stronę lub wybiorą usługi innej firmy. By zatem strona dała nam spodziewane korzyści, należy zadbać o to, by była właściwie zaprojektowana. Jak więc wygląda właściwie wykonana strona? Co zrobić, by użytkownicy nie opuścili jej za szybko?

Jak projektować strony internetowe?

Główną regułą, którą należy kierować się tworząc strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych części serwisu – przyciągną wtedy uwagę użytkownika i nakłonią go do akcji. Prosto osiągnąć to możemy dzięki użyciu kontrastowych odcieni, pamiętając jednak o tym, żeby tony równoważyły się na stronie. Ważne jest także to, by najważniejsze części witryny umieścić na osi, po której wędruje uwaga internauty – to kwestia rozwiązań od lat obowiązujących w internecie.

Powierz projektowanie stron internetowych profesjonalistom

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie skutecznej witryny internetowej nie jest łatwe. W razie witryny komercyjnej złym rozwiązaniem okaże się zatem amatorskie jej zaprojektowanie. Chcąc zyskać pewność, iż strona będzie przynosić zyski, warto powierzyć to specjalistom – najlepiej agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]