Jeśli chcesz zamówić organizację wesel w Krakowie, kliknij tu.

Spotkania okolicznościowe, będące zwykle ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzty, śluby lub komunie, od wielu już lat przestały być urządzane w mieszkaniach jedynie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Obecnie są to przyjęcia, na których bawi się często ponad sto osób. Jasne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę ułożyć jadłospisu, a później naszykować oraz podać potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy świętowanie ma trwać parę godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło wysokie zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – postaw na doświadczonych kelnerów i kucharzy

Organizacja imprezy weselnej to ogromny stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na sporządzanie listy gości, przygotowanie zaproszeń, wybór ozdób sali i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność zagwarantowania odpowiedniej ilości napojów oraz zakąsek podawanych podczas imprezy, a co istotne – przyrządzanie ciepłych dań, które zachwycą zaproszonych gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. na przyjęciu weselnym powinien mieć znakomitą oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, że stoły będą cudownie przystrojone i poprawnie nakryte, dania będą smakowite i ładnie ułożone na talerzach, a także że obsługa na czas będzie podawać biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych managerów, kucharzy i kelnerów, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Catering na wesele – menu pasujące do estetyki przyjęcia

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi zasadami, nie tylko w przedmiocie atrakcji dla uczestników, ale także i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe przeważnie mają ułożone wstępnie menu sugerowanych dań głównych, trunków oraz zakąsek zgodnych z stylistyką wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Zamawiający ma zatem możliwość osobiście złożyć jadłospis z sugerowanych potraw. Warto jednakże zaznaczyć, iż firmy oferujące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe pomysły i nierzadko na życzenie zamawiającego podejmują się przygotowania niecodziennych kompozycji dań.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]