Zamów catering imprezowy na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Sezon wakacyjny obfituje w nadzwyczaj modne ostatnio wydarzenia plenerowe oraz pikniki firmowe, ale w rzeczywistości przez cały rok w różnych miejscowościach kraju organizowane są benefisy, konferencje bądź bankiety. Wszystkie te imprezy wymagają odpowiedniej oprawy, której niezbędną częścią jest profesjonalnie przygotowany i zaserwowany catering. Trafnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy oferującej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering imprezowy – postaw na doświadczenie

Masz zarezerwowaną salę bankietową lub wybrałeś już miejsce, gdzie urządzisz piknik? Pierwszy krok za Tobą! Teraz trzeba postarać się o to, by uczestnicy eventu mieli dostęp do smacznych trunków, przekąsek i ciepłych posiłków. Miej na uwadze, że w przypadku ważnych bankietów w złym tonie jest ustawić stołu z cateringiem gdzieś z boku sali i myśleć, że zaproszeni goście obsłużą się sami. Liczy się cała oprawa – odpowiedni rozkład stolików, gustowne akcenty dekoracyjne, jak również poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy imprezy niewątpliwie będą także zadowoleni, jeśli posiłki będą podawać im kompetentni kelnerzy, a dania będą zaaranżowane na talerzu jak w cenionych restauracjach.

Dlaczego warto skorzystać z oferty cateringu na imprezę?

Plusem zamówienia usługi cateringu imprezowego jest bezsprzecznie to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przygotuje zachwycające dania, ale też gruntownie zajmie się całą jego otoczką. Przekąski i potrawy zostaną przywiezione we wskazaną lokalizację, załoga firmy cateringowej zamontuje i udekoruje stoły, a później wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać gości podczas bankietu. Na życzenie kontrahenta, jeżeli umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą umilić czas uczestnikom popisem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, żeby obserwować z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od długiego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju imprez, zarówno tych takich na kilkuset uczestników, jak i kameralnych. W toku ustalania szczegółów zamówienia zasugeruje ona, które zakąski, dania i napoje świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swój sprzęt na miejsce imprezy.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]