Catering kanapkowy - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Przygotowanie nawet ogromnego przyjęcia nie jest trudnością, o ile posiadamy pod dostatkiem wolnego czasu na kupowanie koniecznych produktów oraz późniejsze samodzielne preparacja z nich smacznych przysmaków dla gości zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, ale nie oznacza to od razu, iż powinno się odpuścić pomysł świętowania ważnej rocznicy. W takim przypadku można skorzystać z usług cateringu kanapkowego.

Co wyróżnia finger food catering?

Finger food catering, a prościej catering kanapkowy, to oferta adresowana z reguły do firm, jednakże decydują się na nią coraz częściej również różne instytucje i osoby prywatne urządzające wytworne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie eventu w dania typu finger food, czyli maleńkie przekąski, które da się skonsumować bez zasiadania przy stoliku i bez potrzeby użycia widelca. Przy idealnym cateringu finger food nie ma potrzeby używać talerza – to dosłownie zakąska na “jeden gryz”. Finger food to z reguły tartoletki owocowe i warzywne, sandwicze lub roladki. Ten rodzaj cateringu doskonale zdaje egzamin na spotkaniach, gdzie organizatorom zależy na bliskim kontakcie wszystkich zaproszonych uczestników. Pozwala on na uczestniczenie w swobodnych pogawędkach i jednocześnie nie sprowadza kontaktu wyłącznie do gości usadzonych przy wspólnym stoliku.

Catering kanapkowy – jeden stolik dla wszystkich uczestników

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi dostrzegą zalety, jakie niesie zlecenie przygotowania cateringu finger food zewnętrznej firmie. Po pierwsze, dzięki niemu pozbywamy się kłopotów z rozmieszczeniem stolików i stresu z planowaniem usadzenia uczestników imprezy. Ciepłe i schłodzone napoje oraz dania ułożone są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Jest to ogromnie wygodne głównie w małych salach, gdzie ustawienie optymalnej liczby stołów byłoby trudne. Catering przekąskowy momentalnie powoduje także, że impreza ma mniej poważną, luźniejszą atmosferę. Trzeba podkreślić, że menu z drobnych przekąsek jest zwykle tańsze aniżeli wytworne obiady, a przy tym daje więcej opcji dostosowania ich do preferencji żywieniowych uczestników eventu. Co istotne, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do sprzętu kuchennego, a to często stanowiło główną przeszkodę przy planowaniu imprez w siedzibach firm.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]