Skieruj się tu i dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering dla firm w Krakowie.

Szkolenie, sympozjum czy rozmowy biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo z pewnością kiedyś stanie przed potrzebą zaplanowania takiego wydarzenia. Łączy się to z różnymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. zapewnienie posiłków oraz napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na organizowanym spotkaniu mają pojawić się spore tłumy, wypada skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering dla firm – przekąski, które można spożyć w mgnieniu oka

Kursy i konferencje biznesowe to spotkania trwające przeważnie po 7-8 godzin, często także przez 2-3 dni z rzędu. Ich uczestnicy otrzymują dokładny program prelekcji, pomiędzy którymi zaplanowane są najczęściej trzy niedługie przerwy, podczas których trudno jest spożyć pełny obiad w pobliskiej kafeterii. Stąd tak ważne jest udostępnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka spożyć podczas przerwy, a jeśli organizator zezwoli, również zanieść na salę, w której trwa prelekcja. Firmy oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z małym poczęstunkiem, które można skonsumować bez ryzyka ubrudzenia rąk i ubrania. Usługa cateringu biurowego obejmuje też użyczenie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – istotna część szkoleń biznesowych

Przerwa kawowa jest niezmiernie potrzebna, pozwala bowiem uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach intensywnego skupienia. Ponadto jest to również sposobność nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i przeanalizowania w swobodnej atmosferze problemów omawianych na spotkaniu. Automat z kawą i słodkimi napojami, który działa na korytarzach biurowców, nie ma szans dorównać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych konferencji czy płatnych warsztatów nie powinni wszak pić z papierowych kubeczków, jedząc samodzielnie zrobione bądź kupione po drodze w spożywczaku kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podkreśli więc prestiż wydarzenia i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał również o komforcie partycypantów.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]