Nie przeszukuj już Internetu! Kantor on line dla Ciebie odnajdziesz na https://www.kantor.pl.

Jeszcze dziesięć lat temu jedyną metodą wymiany waluty była transakcja w pobliskiej placówce bankowej bądź w kantorze – te ostatnie nadal funkcjonują hipermarketach czy w galeriach handlowych! Aczkolwiek w szybko zmieniającym się świecie, ludzie pragną wymieniać walutę bez konieczności opuszczania domu i po niższych kosztach, w następstwie tego też utworzono kantory online, które to umożliwiają.

Kantor online to mniejsze spready

Funkcjonowanie kantoru internetowego jest tak samo proste jak fizycznego kantoru. Klient loguje się do serwisu na utworzony przez siebie profil, a następnie przelewa do swojego panelu środki, które chce wymienić na wybraną walutę. Atutem kantorów internetowych jest przede wszystkim to, że transakcje można zlecać w nim w dowolnym momencie, a samo przewalutowanie odbywa się już w godzinach działania kantoru po bieżących kursach, ustalanych w oparciu o informacje pozyskiwane z Forex co parę sekund, a nie – jak w przypadku kantorów stacjonarnych – po uśrednionych kursach, zazwyczaj z minionego dnia. Następnym i niezwykle ważnym walorem kantorów online są mniejsze spready niż te narzucone przez kantory tradycyjne oraz banki. Przewalutowanie w tych ostatnich polskiego złotego (w zależności od indywidualnego cennika) może skutkować naliczeniem spreadu na poziomie nawet 4-5%, natomiast w kantorze wymiany walut online spready zazwyczaj nie przewyższają 2%. Kantory online proponują również kilka dodatkowych usług stosowanych przez konsumentów, m.in. umożliwiają ustawienie transakcji odroczonej dokonywanej w określonym przez klienta terminie albo takiej, w której użytkownik zleca wymianę waluty po preferowanym przez niego kursie (przewalutowanie jest wykonywane dopiero wtedy, kiedy wskazany przez użytkownika kurs będzie taki sam jak ten na rynku).

Kantor wymiany walut online – usługa dla kredytobiorców oraz studentów zagranicznych

Kantory internetowe to usługa dla wszystkich lubiących komfort, a także ogromną niezależność w rozporządzaniu swoimi funduszami. Korzystają z nich także kredytobiorcy spłacający zobowiązania w obcej walucie i osoby pracujące bądź studiujące za granicą. Aczkolwiek nim postanowimy powierzyć swoje pieniądze kantorowi online, warto zbadać jego renomę oraz poziom bezpieczeństwa, np. poprzez weryfikację na stronie KNF, czy jest on zarejestrowany jako instytucja płatnicza.

Nasze dane teleadresowe:
Platforma wymiany walut Kantor.pl
SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.
ul. Trakt Św. Wojciecha 149
80-017 Gdańsk

Tel.: +48 22 364 5 364
E-mail: [email protected]