Szukasz szczegółowych wiadomości o automatycznej obsłudze należności? Wejdź na https://flobo.io

Prowadzący własne przedsiębiorstwa cały czas szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a zarazem ograniczyć czas poświęcony na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Jak działa Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z programem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a później nadzoruje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych firm, ale również i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują tylko 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, szczególnie potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie natrafiają na problemy z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla pensjonatów, biur podróży i podmiotów usługowych

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to użyteczna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez problemu księguje przelewy z tytułu abonamentów, więc bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach językowych albo prywatnych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, hostele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym rozmaite usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]