Co trzeba wiedzieć o domy drewniane projekty?

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Nowatorska technologia sprawia, że tego typu budynki nie tylko wyglądają wyjątkowo stylowo, ale są także funkcjonalne. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Jak znaleźć projektanta, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – ekologiczna posiadłość

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Duża ilość atutów sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż domy z cegły. Mały ciężar nieruchomości oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane powstają niezwykle szybko, gdyż są wykonane z przygotowanych wcześniej elementów. Odchodzą także czynności związane z ze schnięciem tynków. Fachowcy twierdzą, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego domy naturalne zyskują coraz większe grono fanów. To mieszanka nowatorskich pomysłów z tradycją. Domy drewniane całoroczne zniewalają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu góralskim. Jednak dzięki zastosowanym elementom zapewniają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne domy.

Projekty domów drewnianych – nieznaczna grubość ścian

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje skonstruowane z naturalnych materiałów, co powoduje, że wewnątrz panuje korzystny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu bali osoby chorujące na uczulenia czują znaczącą poprawę samopoczucia. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie musimy wykonywać drogiej termomodernizacji. Kolejnym walorem są cienkie ściany, dzięki czemu powierzchnia użytkowa nieruchomości jest większa. Domy drewniane można budować również w miesiącach zimowych, bo całość robót wykonywana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]