Wszystko o producencie blach dachowych znajdziesz na https://regamet.pl.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy na powrót wypierają z rynku montowane przez dziesiątki lat standardowe dachówki ceramiczne czy betonowe. Liczne plusy tych pokryć dachowych przyczyniły się do tego, że są one rekomendowanym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale także dla inwestorów.

Blachodachówki – czy warto się na nie zdecydować?

Blachodachówki wygrywają na rynku budowlanym z kilku powodów. Przede wszystkim są dużo lżejsze niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji dachu, a przy tym również ułatwia przewóz i wyładunek tych elementów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, iż ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i mniej czasochłonny w porównaniu do montażu dachówek ceramicznych, które są znacznie mniejsze, przez co ich precyzyjne rozstawienie pochłania zwykle dużo więcej czasu. Kolejną ważnym atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do w zasadzie dowolnej, również dość wymyślnej, struktury dachu, gdyż blachodachówkę można bez problemu dociąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe sprawdzą się świetnie zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i doskonale pasuje do starszych obiektów, tym bardziej, iż mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Blachodachówki cechują się także lepszą szczelnością. Ponadto łatwo je czyścić. Właściwie wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, natomiast w razie mocnych zabrudzeń przyda się środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent blach dachowych

By kupić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej klasy nie musisz daleko się rozglądać. Na naszym rynku od 30 lat działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się ogromny asortyment blachodachówek, paneli dachowych i blach trapezowych. Materiały te można dostać w stacjonarnych sklepach producenta, rozproszonych w obrębie czterech województw południowo-wschodniej Polski: małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego oraz podkarpackiego. REGAMET przede wszystkim pochwalić się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, korozję, a także powstawanie zarysowań. Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny nie licząc swoich produktów oferuje także akcesoria dachowe (między innymi folie dachowe czy systemy rynnowe) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych cenionych producentów.

Nasze dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08