Skieruj się tu, aby uzyskać kompetentną pomoc profesjonalistów z pracowni architektonicznej Kraków.

Na pewno chcesz, by w nowo wybudowanym domu wszystko było takie jak chcesz. Powodzenie Twoich starań zależy zwłaszcza od tego, jaki projekt domu wybierzesz. Znalezienie najbardziej interesujących ofert nie powinno być jednak skomplikowane – projekt może wykonać pracownia architektoniczna albo, jeśli zależy ci na czasie, możesz zdecydować się na gotowy szkic. Jakie wyjście będzie korzystniejsze? Które wybrać??

W biurze architektonicznym czy gotowy projekt?

W internecie bez trudu znajdziesz mnóstwo projektów domów. Są tam oferty dla klientów z małymi oczekiwaniami i tych, którzy chcą zyskać bardziej nietypowy dokument. Ich podstawową zaletą jest z pewnością cena – najtańsze projekty kupimy jedynie za za trochę ponad 2000 PLN. Poza tym będzie to idealna opcja dla osób, którzy chcieliby nabyć dokument jak najprędzej – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt sporządzony w biurze architektonicznym

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla osób, które zamierzają wznieść dom, który będzie wyróżniał się wśród pozostałych nieruchomości. Wybierając podobne rozwiązanie możemy być pewni, że projekt będzie taki, jak nam zależy – przed jego wykonaniem architekt dowie się, co jest dla nas najistotniejsze.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne okaże się jednak znacznie droższy od katalogowego – klienci, którzy się na niego zdecydują powinni przygotować się na koszt rzędu 200 złotych za m2.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]