Wybory podjęte w początkowej fazie wznoszenia lokum wpływają na to, czy spełni wszystkie oczekiwania. Z tego powodu warto dobrze zastanowić się nad wszystkimi sprawami i, kiedy nie mamy wystarczających umiejętności, każdą decyzję uzgodnić z fachowcem. Architekt doradzi nam, jak rozmieścić każdy z pokojów i pomoże przystosować budynek do naszych potrzeb. Z jakich powodów opłaca się skorzystać z porad sprawdzonego architekta?

Jak wybrać materiały? Pomoże architekt

Przyszli właściciele domu mają często trudności z wyborem materiałów, z jakich obiekt ma zostać zbudowany. A ta decyzja jest naprawdę istotna, bo mają one ogromne znaczenie dla wygodę domu. Z tego powodu należy jak najszybciej skonsultować to z architektem, by zyskać pewność, że w przyszłości będzie nam się dobrze mieszkało.

Architekt stworzy Twój dom

Dom na tradycyjną modłę lub może któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Parterowy lub wielokondygnacyjny? Takich pytań wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w rozwiązaniu takich problemów doradzi właśnie architekt. Może zaproponować któryś z gotowych projektów lub stworzyć go według naszych sugestii.

Porozmawiaj z architektem i ustal wszystkie sprawy

Przed rozmową z architektem, dobrze zastanówmy się nad naszymi oczekiwaniami. Warto też w tej fazie zdać sobie sprawę z tego, jak duży budżet posiadamy – architekt będzie mógł doradzić nam odpowiednie technologie – i skompletować wszystkie papiery posesji.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]