Wejdź na https://tinyurl.com/y8llx2ag, żeby uzyskać więcej informacji o pięknych miejscach w Małopolsce.

Pomimo, że Małopolska to jedno z mniejszych województw w naszym kraju, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu wiele, stąd nieraz trudno odnaleźć się w natłoku wiadomości o najnowszych imprezach kulturalnych czy sportowych oraz godnych zobaczenia atrakcjach w Małopolsce.

Fajne miejsca w Małopolsce – poznaj stronę stworzoną specjalnie dla turystów

By zaprezentować zwiedzającym atrakcje turystyczne tego regionu, stworzono stronę visitmalopolska.pl. Publikowane są tu informacje nie tylko o najpiękniejszych zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, ale także o pokazach i eventach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych organizowanych na jego obszarze. Serwis prowadzony jest w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże strona? Podróżnicy planujący pobyt w Małopolsce o razu na stronie głównej spostrzegą mapkę, na której migiem znajdą galerie i zabytki, Centra Informacji Turystycznej, jak również kempingi, hotele i motele zlokalizowane w miejscowościach województwa. Strona ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski też pod kątem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o wypożyczalniach pojazdów i parkingach, jak i o lotniskach i dworcach kolejowych. Co ciekawe, dla osób, które z rozmaitych przyczyn nie mogą przyjechać do Małopolski, portal przygotował wirtualne spacery pokazujące m.in. atrakcje narciarskie, zamek na Wawelu czy piękno parków krajobrazowych i narodowych.

Katalog ambasad i proste rozmówki – ważne informacje dla cudzoziemców

Strona visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też turystach z zagranicy, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz innych tatrzańskich miejscowości. Informacje znajdujące się na stronie dostępne są zatem w języku angielskim, ale też w między innymi w języku rosyjskim, słowackim i niemieckim, francuskim. Niesłychanie przydatny dla cudzoziemców jest też dział Rozmówki, w którym poznają popularne słówka i zwroty, które pozwolą im porozumieć się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć podczas wczasów w Polsce. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu listę ambasad oraz konsulatów mających swoje siedziby na terenie Małopolski.

Nasze dane teleadresowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego