Lavazza A Modo Mio kapsułki. Więcej informacji na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Firm przetwarzających kawę jest ogromna ilość, niemniej jednak Lavazza ciągle pozostaje na liście tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, że historia firmy Lavazza miała swój początek pod koniec XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20 dolarów nabył niewielki sklep, gdzie przetwarzano ziarna kawowca i wyrabiano ich oryginalne kompozycje. Szybko zdobyły one serca rezydentów Turynu. Dziesięciolecia później marka Lavazza nadal oczarowuje jakością swoich mieszanek, wytyczając wzorce także w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – bardzo dobra jakość i ciekawy aromat

Ekspresy do kawy w kapsułkach z serii Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najczęściej kupowanych. Wykorzystywane są one zarówno w naszych kuchniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą sporządzenie aromatycznej, smacznej kawy zajmuje zaledwie chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się tylko do mieszanek smaków wytwarzanych przez tę firmę. Obecnie w sprzedaży znaleźć można niemało zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one mniej, ale nadal charakteryzują się intensywnym smakiem.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – arabika i nie tylko

Wiele zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, marki która też pochodzi z Włoch i specjalizuje się w dystrybucji kaw w kapsułkach do szeregu popularnych urządzeń tego typu. Produkuje ona zarówno kawy będące niesamowitą kompozycją arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej połączeniem z robustą (Padova Cremoso czy Vigoroso Ira), ale także napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), czekolady (Mokaccino) i kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]