Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zamówisz etykiety na butelki.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego źródła jednym z najchętniej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na ślub, urodziny czy osiemnastkę. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – wyróżnij się pośród gości

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko są rozstawione na stolikach, ale także przyjęło się, że nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z wódką przy pożegnaniu. Taki podarunek jest uważany za formę wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Jednak takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą również przerodzić się w cenną pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety weselne, lokując na nich informację o podziękowanie za przybycie, dacie i miejscu wesela bądź imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety weselne można nabyć w różnorodnych barwach oraz wzorach, dlatego bez trudu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę i inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej czy wieczorze kawalerskim.

Spersonalizowane etykiety na butelki – dekoruj domowe alkohole

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać butelki w domowej piwniczce. Jeśli produkujesz własne nalewki, soki czy wina, a później dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi przy przeróżnych okazjach, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne typowej butelki. W dodatku flaszki można także oznaczać używając różnokolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]