Jeśli chcesz nabyć słoik z kranem, kliknij tu

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych napojów i deserów. Znaczną popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, mające wiele zastosowań. Do czego można je użyć? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoje mają znaczne objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie wykorzystywany do podawania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania lemoniad, kompotów, oranżad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]