Tu przejrzysz kompletny asortyment sklepu dla koni

Sklepy z akcesoriami jeździeckimi online cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ oferują szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z ciekawszych sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Sklep dla koni online Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiej oferty na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kurtki, kaski i toczki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są również siodła, derki, owijki, ochraniacze, wodze, wędzidła, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – wysokiej jakości szczotki, grzebienie, a także profesjonalne preparaty.

Internetowy sklep jeździecki – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w sprzedaży również produkty wyspecjalizowane, które trudno jest dostać w popularnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne elektrolity, pasze, witaminy i suplementy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy czy odporność. W ofercie dostępne są też minerały i witaminy na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]