Wizualizacje z wykorzystaniem shuttersów w sypialni zobaczysz tu

Shutters, czyli wewnętrzne okiennice ozdobne, kojarzą się przeważnie z wystrojem wnętrz w stylu południowoamerykańskim lub tropikalnym. Ale ten element zabezpieczenia okna można wykorzystać też w polskich domach – jest to nadzwyczaj wytrzymałe, a przy tym doskonale prezentujące się rozwiązanie, które w szeregu aranżacji sprawdzi się lepiej niż popularne w tej chwili rolety.

Shuttersy w salonie – dekoracja oraz praktyczne wykorzystanie

Shuttersy w salonie czy w pokoju gościnnym, będą wypełniały dwie funkcje – praktyczną oraz ozdobną. Okiennice wewnętrzne znacznie podnoszą estetykę pokoju. Ich lamele są szersze, co sprawia, iż wspaniale uzupełniają wygląd większości okien. Kwestia estetyczna jest arcyważna, gdyż to w salonie ludzie przebywają większą część dnia, a także podejmują tu gości. W związku z tym powinno się zatroszczyć się, aby to pomieszczenie było nie tylko efektowne, ale równocześnie przytulne. Dowolność wybrania stopnia nachylenia lameli shuttersów umożliwia regulację ilości promieni słonecznych przenikających do wnętrza, co pozwala m.in. na delikatne jego ściemnienie, kiedy chcemy wyczarować romantyczny półmrok w pokoju, lub pełne jego zaciemnienie, jeśli chcemy włączyć film.

Shuttersy w sypialni – świetna bariera przed dźwiękami z zewnątrz

Swoboda regulacji przenikania światła do pomieszczenia jest zdecydowanie najważniejsza tam gdzie zasypiamy. Shuttersy w sypialni sprawdzą się jednakże także z innej przyczyny – dzięki nim można skutecznie korygować temperaturę pomieszczeniu, która w dużym stopniu oddziałuje na nasz zdrowy sen. Przy pomocy okiennic wewnętrznych w okresie letnim łatwiej jest utrzymać chłód w sypialni, a w trakcie zimy o wiele dłużej utrzymamy w niej ciepło. Na dodatek shuttersy tworzą efektywną barierę chroniącą przed donośnymi dźwiękami z zewnątrz. Shuttersy to także doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na alergie. Osiada się na nich mniej cząsteczek kurzu aniżeli w zagięciach zasłon, a ich konserwacja jest bardzo łatwa i trwa w zasadzie kilka minut.

Poza salonem i sypialnią shuttersy bardzo dobrze będą prezentować się też w kuchni, w pokoju dziecięcym oraz w łazience.

Nasze dane teleadresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]