Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy cenią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Kupiłeś wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, układu chłodzenia, podwozia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasze dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]