Kawa to smaczny napój, którym od wieków cieszą się kolejne generacje jej pasjonatów. Wiele osób nie chce sobie wyobrazić dnia bez choć jednej jej filiżanki, a są i tacy, którzy spożywają ją wręcz parę razy dziennie. Zazwyczaj ograniczają się oni do kawy rozpuszczalnej, jednak najzagorzalsi sympatycy kawy kupują ją w ziarnach i nieustannie szukają wysokiej jakości sprzętów, które pozwolą im uwolnić z nich pełny aromat. Z myślą o takich smakoszach powstały ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – wysokiej jakości urządzenie za niską cenę

Pomimo że Nivona jest stosunkowo nową marką (powstała zaledwie na początku XIX wieku), to wyraźnie zaznaczyła już swoją obecność w branży sprzętu dla miłośników kawy. Wraz z ujawnianiem kolejnych modeli ekspresów zyskuje sobie coraz większy szacunek znawców kawy, w głównej mierze za sprawą tego, iż dostarcza wysokiej klasy ekspresy w niezmiernie rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona odróżnia elegancki design, utrzymany w klasycznych barwach bieli, szarości oraz czerni. Dzięki temu będą świetnie prezentować się w kawiarniach oraz hotelach, jak i w kuchni prywatnych domów. I pomimo że posiadają wiele funkcji, są to urządzenia stosunkowo proste w eksploatacji, z którym nie sprawi problemów swoim użytkownikom.

Ekspresy Nivona – poznaj ich najlepsze funkcje

Ekspresy do kawy marki Nivona posiadają wiele praktycznych funkcji. Z niektórymi z nich, m.in. z modelami NICR 769 oraz NICR 779 można połączyć się za pośrednictwem Bluetooth i w ten sposób kierować nimi z poziomu komórki. Za sprawą opcji Easy-Spumatore (dodanej m.in w ekspresie NICR 680) w mgnieniu oka uzyskamy aksamitną piankę do cappuccino. Ekspresy marki Nivona posiadają także zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże wydobyć ze zmielonych ziaren ich pełny smak. Opcja “Moja kawa” pozwala z kolei na dodanie osobistych konfiguracji przyrządzania napojów. Co najistotniejsze, urządzenia marki Nivona można bez problemu wyczyścić.