Zainteresowany Tchibo kapsułki? Zajrzyj tu

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana w końcu lat 70-tych i powoli zdobyła sobie miliony zwolenników. Ten praktyczny proces umożliwia przygotowanie napoju wysokiej jakości w wyjątkowo prosty sposób – należy włożyć kapsułkę z kawą do zasobnika w ekspresie, napełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po minucie można cieszyć się świeżo parzoną kawą.

Jakie znamy zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten należący do niemieckiej firmy Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez zmuszało klientów do zaopatrywania się w kawę od jednego producenta. Problem ten tyczył się wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach dostępnych jest w sklepach – także w Polsce – sporo ich substytutów. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten stworzył linię kaw single origin, zwanych też kawą speciality. Taka kawa cechuje się tym, że pochodzi z jednego zbioru, uprawy oraz gatunku. Smak takiej kawy jest unikalny, ponieważ wytworzyło go sporo różnych składników, przykładowo pogoda , która panowała w roku zbiorów. Mieszanie kaw single origin z dodatkami aromatyzującymi bądź mlekiem tłumi ich unikalny nuty smak. W sklepach kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Nikaragui oraz Kolumbii (arabika), a także Angoli (robusta). W tych kawach wyraźnie odczuwalne są nuty czekoladowe, kakaowe oraz kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – niedroga co dnia

Urządzenia do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w hotelach lub urzędach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowana i najczęściej mieści się w widełkach 1,10-1,40 zł. Świadczy to, że taka kawa jest o wiele tańsza aniżeli podobny napój podawany w kawiarniach w galerii bądź w bufetach w biurze. Nowoczesny design i niewysokie ceny urządzeń na kapsułki powodują, że z każdym rokiem częściej znajdujemy dla nich w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą podamy znajomym najwyższej jakości kawę w czasie okazjonalnych spotkań, a jednocześnie sami będziemy cieszyć się kubkiem takiej kawy na co dzień, bez strachu o ogromne koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się zawsze czy są zgodne z posiadanym przez nas sprzętem.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]