Dowiedz się, gdzie kupić butelki do piwa w hurcie.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, iż spora część rynku produktów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to również sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie mniejsze firmy, o ile trafią do odbiorcy ze swoim niszowym, ekologicznym czy też smacznym wyrobem. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zabezpieczona tak, żeby produkt dłużej zachował zdatność do spożycia, a więc najlepiej w słoje i butelki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, bo można je recyklingować.

Hurtowy zakup butelek oraz słoików – dlaczego to się opłaca?

Jasne jest, że oferty sprzedaży od dystrybutorów adresowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. soki, dżemy czy pasztety, będzie potrzebować rocznie nie kilkuset pojemników ze szkła, ale ilości zdecydowanie przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno butelek i słoików w hurcie będzie zatem dla niego nie tylko metodą redukcji kosztów, gdyż zamawiając towar w dużych ilościach zwykle można otrzymać spory rabat od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego zakupu pojemników ze szkła znacznie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u lokalnego dostawcy butelek i słoików. Dzięki temu także dostanie je szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu nabędziesz butelki i słoiki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują różnorodnego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki ze szkła świetne do rozlewania soków, wina czy piwa. Dostarczane są one do klienta na paletach przemysłowych zawierających – w zależności od rozmiaru opakowań – po 500, 1300, a nawet 3200 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta dostawcze mogą także odebrać zamówiony towar wprost z magazynu hurtowni. Razem z paletą butelek bądź słoików hurtowo można też kupić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, kapsle czy nakrętki pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]