Dowiedz się, gdzie zamówić mini przyłbice.

COVID-19, który rozprzestrzenił się na wszystkie kraje, kompletnie przeistoczył nasze życie i kontakty z innymi ludźmi. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają obowiązek używania licznych środków, które mają chronić nas przed rzeczywistym ryzykiem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do apteki bądź biura, gdzie na ogół spotykamy większą grupę ludzi, musimy zawsze założyć na usta i nos ochronną maskę. Co natomiast zrobić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z tkaniny?

Wytrzymała maseczka wielorazowa w formie mini przyłbicy

Osoby, które uważają ochronne maski z bawełny za nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, mogą wyposażyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed zakażeniem patogenami podobnie jak maseczka chirurgiczna, a więc zasłania usta oraz nos, ale jednocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej głównymi zaletami są trwałość, komfort oraz niewielka waga, nie wykraczająca poza 10g. Ta maseczka z przyłbicą wyprodukowana jest z tworzyw, za sprawą których może być używana po wielokroć. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po założeniu rekomenduje się odkazić, a samą całość można też czyścić ręcznie (nawet 30 razy!) w wodzie z mydłem.

Ochronna przyłbica – dla ludzi starszych oraz astmatyków

Mini przyłbicę poleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby cierpiące na astmę, starsze czy sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy są zobligowani nakładać maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej stosowanie przez parę godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Młodsi użytkownicy zapewne docenią też to, iż działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]