Ozdabianie paznokci na pozór jest banalne. Tak naprawdę to trudne zadanie wymagające stosownych umiejętności oraz specjalnych materiałów. Manicure wykonane przez wykwalifikowaną kosmetyczkę wynagradza jednak koszty związane z jej pracą oraz zakupem akcesoriów. Ciekawie umalowane paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki stają się powodem prawdziwej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać w salonie kosmetycznym? Jak dobrać produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych palcach?

Naklejki i pyłki do paznokci

Do ozdabiania paznokci podobno potrzebny jest tylko zwykły lakier. Należy jednakże pamiętać, iż samym lakierem nie uzyskamy naprawdę pięknych efektów. Te będą osiągalne wyłącznie przy użyciu dodatkowych produktów, jak np. pyłki do paznokci. Ich użycie sprawi, że paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, które możemy osiągnąć dzięki pyłkom do paznokci to m.in. metaliczny połysk, lustrzane odbicie lub dowolny wymyślony wzorek. Poza pyłkami, producenci oferują też ozdoby do paznokci w postaci naklejek, które umożliwiają osiągnięcie efektu hologramu.

Które marki oferują ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz inne dodatki umożliwiające nadanie im wyjątkowego wyglądu można znaleźć w ofercie wielu firm, które nierzadko są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najistotniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to m.in. ABA Group, Inglot, Christian Louboutin, Victoria Vynn, Silcare, Milani, Lit Cosmetics oraz Miyo.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]