Zobacz, gdzie kupić kremy naturalne, wejdź na houseofbeauty.com.pl.

W ostatnich latach nastąpiła moda na produkty ekologiczne i naturalne. Pragniemy, by nasze kosmetyki nie tylko były skuteczne i pięknie pachniały, ale również aby zawierały nieszkodliwe dla organizmu składniki.

Zalety kosmetyków naturalnych

Produkty, które powstały z ekologicznie czystych roślin, cieszą się coraz większą popularnością. Odwracamy się od składników chemicznych i syntetycznych, szukając równowagi dla naszych zmęczonych zanieczyszczeniami środowiska skóry i włosów. Kosmetyki ekologiczne rzadko uczulają, nie mają sztucznego, duszącego zapachu oraz cechują się doskonałą wchłanialnością. Zazwyczaj pakowane w przyjazne środowisku opakowania, a więc przyczyniają się do ochrony Ziemi.

Skład kosmetyków ekologicznych

W wytwarzania kosmetyków ekologicznych stosuje się naturalne olejki (np. macadamia, arganowy czy migdałowy, ale też mniej spotykane oleje z rokitnika czy mandarynki), probiotyki, witaminy, wyciągi z roślin (np. lawenda, hibiskus). W przeciwieństwie do kosmetyków wytwarzanych fabrycznie, szczególną uwagę przykłada się do pochodzenia składników oraz idealnego balansu między niezbędnymi elementami pozwalającymi na zachowanie świeżości a wykorzystaniem jak największej ilości składników bliskich naturze.

Jakie naturalne kosmetyki łatwo kupić w Polsce?

Najszerszą ofertą szczycą się świetnie zaopatrzone sklepy online. Znajdziemy w nich zarówno profesjonalne produkty do makijażu, jak i kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy – kremy naturalne, balsamy nawilżające, łagodne olejki do kąpieli, oczyszczające peelingi. Nie może też zabraknąć produktów wzmacniających włosy, takich jak szampony, naturalne maski do włosów, kosmetyki dedykowane do pielęgnacji loków oraz odżywki.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]