Zamów profesjonalne drukarki 3D.

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, działają m.in. w technologiach: SLA, PolyJet i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i instrumenty. Ocenia się, iż wykorzystując drukarki 3D oraz inne urządzenia Stratasys można aż o 90% zmniejszyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Kluczowe założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie wysokiej jakości usług i urządzeń, a także pomoc techniczna i merytoryczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny uznany producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs produkuje niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, takie jak SLA i SLS. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, działające w nowatorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi typ technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się intuicyjną obsługą i funkcjonalną budową. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najmniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można ekspresowo wydrukować identyczne prototypy, co jest szczególnie pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot konstruuje wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w różnych gałęziach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany druk jest precyzyjny oraz trwały, a w toku procesu drukowania nie tworzą się wypaczenia ani przemieszczenie się warstw.

Nasze dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]