Szukasz lonży dla konia? Sprawdź horse-trade.pl.

Lonża jeździecka to przyrząd bardzo często stosowany w trakcie nauki jazdy konnej oraz treningów. Jakiego typu lonże jeździeckie są obecne w sklepach? Z czego są produkowane te sprzęty i gdzie poleca się je kupić?

Lonża jeździecka – rodzaje i jej rola

Lonża jeździecka to stosunkowo długa lina, przeważnie 5-8 metrowa, na której prowadzony jest wierzchowiec w trakcie lekcji jazdy i ćwiczenia umiejętności związanych z utrzymywaniem równowagi w siodle, dosiadaniem, łapaniem strzemion, jak również trzymaniem wodzy. Zwierzę prowadzi się po obrysie okręgu, a lonża używana jest do nadzorowania reakcji konia. Narzędzie to służy też artystom cyrkowym oraz woltyżerom do szlifowania technik i zabezpieczania przeprowadzanych ewolucji. Lonża jest poza tym pomocna przy hipoterapii. Lonżę jeździecką stosuje się też w trakcie treningu bez jeźdźca – w takiej sytuacji służy do szkolenia młodych zwierząt oraz zapewnienia im stosownej dawki ruchu.

Lonża dla konia – gdzie znaleźć produkty popularnych firm?

Szerokie spektrum przyrządów jeździeckich można znaleźć w dobrze zaopatrzonych sklepach internetowych sprzedających specjalistyczny sprzęt w dobrych cenach. Dostarczają one specjalistyczne lonże jeździeckie od znanych wytwórców – między innymi Imperial Riding, Jumptec czy Start. Interesuje Cię lonża dla konia w pomarańczowym, niebieskimalbo zielonym kolorze? Sklep internetowy Horse-Trade oferuje ogromny wybór produktów, które sprostają oczekiwaniom nawet najwybredniejszych dżokejów. W ofercie dostępne są produkty wyprodukowane m.in. z materiału nylonowego. Lonże zaopatrzone są w obrotowy karabińczyk, a delikatne tworzywo jest przyjemne w dotyku.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]