Szukasz derek dla koni? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Derki to nakrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny oraz ochronę przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można dzisiaj nabyć w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym się charakteryzują?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych modelach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – akcesoria dodatkowe

Dobrze dobrana derka to nie wszystko – istotne są też profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, a także gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie między innymi wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wybrany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]