Więcej o panelach dachowych na https://regamet.pl/panele-dachowe/.

Blachy na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Czy warto w nie zainwestować? Prezentujemy blachy na rąbek stojący oraz sposoby ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – do wielu stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz szersze uznanie, dlatego że wspaniale łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi. Pięknie wyglądająca i wytrzymała blacha na rąbek może być wykorzystywana zarówno w nowoczesnych budynkach, jak i nieruchomości, w których potrzebna jest wymiana paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być zastosowany na dachach płaskich oraz dwuspadowych, a także na dachach o złożonej więźbie. Blachy na rąbek stojący są przywożone na teren budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz bez większych komplikacji. Tego typu pokrycie dachowe jest niepodatne na korozję, mocne i bardzo dobrze pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego lub minimalistycznego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod względem użytej technologii oraz trwałości. Panele te są produkowane z grubej blachy pokrytej dodatkową powłoką, która zapewnia osłonę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. promieniowanie słoneczne oraz opady. Blacha na rąbek jest sprzedawana w licznych modelach, co pozwala na dostosowanie jej do wymogów rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają ponadto zredukować koszty związane z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten materiał bezpośrednio od dystrybutora.

Nasze dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08