Nie szukaj już więcej! Tutaj zamówisz kapsułki do ekspresu Dolce Gusto

Ekspresy z systemem Dolce Gusto na dobre wtopiły się już w pejzaż polskich kuchni. Urzekła nas nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do smacznych gatunków kawy. Miłośnicy tego napoju z czasem zrozumieli, iż nie chcą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, stąd na rynku błyskawicznie powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę firm, które zaczęły stopniowo podbijać serca pasjonatów kawy.

Czy można nabyć zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto pochodzą z różnorodnych europejskich krajów, w tym też z Polski. Oczywiście, gdy myślimy o pysznej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której serwowane jest mocne espresso. Nie inaczej, największy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, a także kawy skomponowane tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, delikatną i łagodną Cremosę, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką oraz pochodzące z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który oferuje pyszną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia poza czekoladą, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, a także dwie jej dwa jej rodzaje z dodatkiem mleka – Con Leche, z którego można przygotować napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich koszt w sklepach internetowych jest zazwyczaj o kilkanaście procent niższy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za nieco ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów działających na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich użycie nie wpłynie niekorzystnie na nasze urządzenie, zapytajmy o to sprzedawcę lub poszukajmy na stronie sklepu spisu urządzeń zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]