Jeśli chcesz nabyć części Citroen, odwiedź tę stronę

Citroen to marka z tradycją sięgającą początków XX w., od dziesięcioleci znana dobrze rodzimym kierowcom. Jej samochody w Polsce są doceniane ze względu na przystępną cenę, szeroką dostępność i w szczególności za znaczną liczbę warsztatów wyspecjalizowanych się w ich naprawie. Największą popularnością cieszą się takie modele jak C-Crosser, C-Elysse, Jumper, C7, C8, Xantia, Xsara, Nemo i Saxo. Rzecz jasna, tak jak pojazdy pozostałych marek, ulegają one awariom, zatem posiadacze samochodów od francuskiego producenta powinni być gotowi na to, iż prędzej czy później będą zmuszeni kupić części zamienne.

Części zamienne do Citroena, które często kupujemy

To, jakie części często odmawiają posłuszeństwa jest zależne głównie od danego modelu – każdy z nich ma odrębną specyfikę, z której powstają inne awarie. W pierwszej kolejności trzeba na pewno wspomnieć o płynach, które zużywają się na skutek normalnej eksploatacji pojazdu. Są to przede wszystkim olej silnikowy, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy oraz czynnik chłodniczy w klimatyzacji. Systematycznych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie należy zaniedbywać, potrzebują również elementy układu hamulcowego: klocki oraz tarcze.

Gdzie łatwo i niedrogo zdobyć części do Citroena?

Najlepszym wyborem są zawsze oryginalne części Citroen – te od innych producentów, nierzadko pochodzące z chińskich manufaktur, w wielu przypadkach cechują się niską jakością, co źle wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dlatego właściciele aut Citroen w części zamienne winni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w sprzedaży podzespołów do samochodów francuskich. Jeżeli w po sąsiedzku żaden z podobnych nie funkcjonuje, wszelkie wymagane elementy można zakupić online.

Nasze dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]