Jeśli szukasz blach trapezowych dachowych, koniecznie sprawdź http://tinyurl.com/y5qmpmgs.

Blachy trapezowe dachowe tworzą odporne pokrycie, są tanie i mogą być używane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa coraz bardziej popularna?

Blachy trapezowe na dach – ekonomiczne a przy tym trwałe pokrycie

Nazwa blach trapezowych czerpie od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montowania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony także z uwagi na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do wykonywania pokryć dachowych i może być wspaniałą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej formie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie można zastosować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na budynkach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być też wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych powodów nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie również bez zarzutu prezentować się jako uwieńczenie składnic, garaży czy obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe dachową powinno się kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, że towar jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę kolorów blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. rynny dachowe.

Nasze dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08