Jeśli chcesz nabyć gąsior do wina, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy prezent dla bliskich – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin, urodzin czy zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to też wspaniała ozdoba stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy detal baniak do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]