W tym miejscu znajdziesz aktualną ofertę kursów rysunku.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, jednak także ci, którzy nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego duże korzyści. Udowodniono bowiem, że nawet nieprofesjonalne rysowanie ma zbawienny oddziaływanie na nasze emocje oraz stan psychiczny. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest także ważnym elementem edukacji. Spore korzyści płynące z rysowania powodują, iż wielu z nas decyduje się na to, by poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których kierowana jest oferta szkół rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są okazją do kształtowania wyobraźni, wrażliwości oraz umiejętności manualnych. Wiele osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to szczególnie takich miast jak Kraków, Poznań, Wrocław czy Katowice. Nie brakuje także kursów adresowanych do amatorów – tych, którzy zwyczajnie lubią rysować i chcą robić to lepiej, w pełni wykorzystując swój potencjał.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy przystosowane do potrzeb osób o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejszy rodzaj plastycznej działalności. Tylko niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, które można wybrać. Dobre szkoły oferują również naukę malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) oraz rysunku architektonicznego.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]