Kurs Blender 3D - poznaj pełną ofertę.

Świat rysunku nieprzerwanie się rozwija i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe metody preferując tworzenie swoich prac tylko w tzw. digitalu. Współczesne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale też odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga już znacznych nakładów finansowych – można po prostu ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który równocześnie jest całkowicie bezpłatny.

Nauka modelowania 3D we własnym zakresie bywa frustrująca

Obsługę dowolnej aplikacji można przyswoić sobie we własnym zakresie, lecz proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nierzadko jest niezwykle irytujący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści przede wszystkim tym, którzy niedawno odkryli program Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nanoszenie rozmaitych efektów świetlnych i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego program instruktora. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które należy poprawić oraz proponując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, aby odbywał się on w jak najmniejszych grupach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poszukiwana w w branży gier wideo i projektowej

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością poszukiwaną i cenioną przede wszystkim w świecie gier wideo, projektowania i filmu. Znajomość programu Blender 3D poszerza zatem pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane prace, które potem można bez skrępowania uwzględnić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w animacji i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego typu kursów to po prostu artyści oraz amatorzy, którzy chcą znaleźć nowe drogi wyrażania siebie czy też poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]