Sprawdź, gdzie kupić biżuterię z koralem, wejdź na www.bizutik.pl.

Słowo koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord”, które oznacza amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, strzeżone są przed złą energią i złymi mocami. Co więcej, kamień korala działa wyciszająco na osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje bogactwo i często nazywany jest również drzewem oceanów. Poświęcony mitologicznej bogini piękna, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą ozdobą. Nie mniej jednak elegancka, odpowiednio dobrana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju wszystkich kobiet. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, w związku z czym świetnie nadaje się do casualowych stylizacji, ale też na specjalne okazje. Koral występuje kolorach: białym, czarnym oraz niebieskim.

Jak biżuteria z koralem może wpłynąć na stan naszego zdrowia?

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem doszukuje się również w sferze medycznej. Koral rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Jego barwa blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom młodym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i korzystnie oddziałuje na polepszenie płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w złość, mogą zdać się na jego właściwości hamujące. Uznaje się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na stabilne życie rodzinne, bez leków.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]