Chcesz kupić kolczyki? Odwiedź tę stronę

Jednymi z najchętniej wybieranych przez Polki dodatków są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – bardzo uroczystą i mniej oficjalną. Zobaczmy co sprawia, że są tak chętnie kupowane, a także w jakich miejscach można je nabyć.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych kształtach. Najpopularniejsze są delikatne wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, jak również wytworne. Równie często wybierane są wiszące kolczyki, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Sprzedawane jako wysadzane drogocennymi kamieniami albo całkowicie gładkie. Błyskotki wykonane ze srebra nie wywołują podrażnień skóry, co niejednokrotnie występuje w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Najbardziej niebanalne kolczyki uzyskano techniką matowienia, więc wybierając je popatrzmy na numer próby oraz technologię ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki ciągle prezentowały się jak nowe, trzeba umiejętnie je pielęgnować i systematycznie usuwać śniedź. Należy odkurzać je codziennie miękką gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować profesjonalne preparaty czyszczące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki chować w zamkniętych woreczkach. Nie stosujmy natomiast domowych metod polerowania, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu środki niezwykle rysują elastyczną powłokę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór kolczyków jest bez wątpienia w e-sklepach, które zapewniają szybką dostawę i przeróżne wyprzedaże. Ponadto zakupy w internecie to niezwykły komfort, który zapewne docenią w szczególności zabiegane Polki.